SLP681M220H3P3
CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP681M220H3P3
SLP681M220H3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP681M220H3P3, 680 µF kapasitanslı, 220V değerlendirilmiş gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 293 mOhm ESR değeri ve 20 kHz'de 2.78 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve ses amplifikatörleri gibi sistemlerde kullanılabilir. Yüksek darbeli akım işleme kabiliyeti sayesinde endüstriyel ve tıbbi cihazlarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 293mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.78 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.89 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V