SLP680M420A1P3
CAP ALUM 68UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP680M420A1P3
SLP680M420A1P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP680M420A1P3, 68µF kapasitanslı, 420V rated voltajlı radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen değerlerde güvenilir kapasitans sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi verir. 4.879Ohm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülmüştür. 120Hz'de 550mA, 20kHz'de 808.5mA ripple akımı taşıyabilir. Through-hole montaj tipinde olup genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.879Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 808.5 mA @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 550 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V