SLP472M080H5P3
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SLP472M080H5P3
SLP472M080H5P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP472M080H5P3, 4700 µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipiyle PCB'lere doğrudan takılı kullanım için tasarlanmıştır. 71mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 3000 saatlik ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sunulur. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışır. 120Hz'de 3.38A, 20kHz'de 4.23A ripple akımı kapasitesi vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 71mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.23 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V