SLP472M035A5P3
CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SLP472M035A5P3
SLP472M035A5P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP472M035A5P3, 4700µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun bir bileşendir. Through-hole montaj tipi ile radyal can kasa paketine sahip, snap-in bağlantı özelliğiyle panel monte edilebilir. ±20% tolerans değeri ile üretilmiş olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi garantisinden yararlanır. 120Hz'de 113mOhm ESR değeri, 20kHz'de 3.13A ripple akımı kaldırabilmektedir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 113mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.13 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V