SLP471M315E7P3
CAP ALUM 470UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP471M315E7P3
SLP471M315E7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP471M315E7P3, 470µF kapasitanslı ve 315V nominal voltaj değerine sahip snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde sunulan bu bileşen, ±20% tolerans ile üretilmektedir. 3000 saat ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına ve 706mOhm ESR değerine (120Hz'de) sahiptir. 120Hz'de 1.7A ve 20kHz'de 2.5A ripple akım kapasitesiyle tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 706mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V