SLP471M220A7P3
CAP ALUM 470UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP471M220A7P3
SLP471M220A7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP471M220A7P3, 470µF kapasitanslı ve 220V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile üretilen bu kondansatör, 423mOhm ESR değerine ve 1.51A (120Hz) / 2.22A (20kHz) ripple current kapasitesine sahiptir. İnverter, UPS, endüstriyel kontrol sistemleri ve güç kaynakları gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 423mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.22 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.51 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V