SLP393M010E7P3
CAP ALUM 39000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP393M010E7P3
SLP393M010E7P3 Hakkında
SLP393M010E7P3, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 39000µF kapasitesinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, snap-in radial kasa tipinde through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 19mOhm ESR (120Hz'de) ile karakterize edilen bu kondansatör, 3000 saat ömrü 105°C'de garanti eder. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. Düşük frekans (120Hz) için 3.79A, yüksek frekans (20kHz) için 4.74A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı depolama devreleri gibi pek çok elektronik uygulamada kullanılan bu kondansatör, sabit voltaj çıkışı gerektiren devrelerde ideal seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 39000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.74 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.79 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V