SLP392M050C3P3
CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP392M050C3P3
SLP392M050C3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP392M050C3P3, 3900µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% toleransı ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlık ömrü bulunmaktadır. 119mOhm ESR değeri ile düşük frekans bölgesinde (120Hz) 2.2A, yüksek frekans bölgesinde (20kHz) ise 2.75A ripple akım kapasitesine sahiptir. Snap-in montaj tipi sayesinde kolay PCB uygulaması sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 119mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.75 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V