SLP391M420H7P3
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SLP391M420H7P3
SLP391M420H7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP391M420H7P3, 390µF kapasitanslı ve 420V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 851mΩ ESR değerine sahip olup, 120Hz'de 1.66A ve 20kHz'de 2.44A ripple akımını tolere eder. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, frekans düzeltme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 851mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.44 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V