SLP391M385E9P3
CAP ALUM 390UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP391M385E9P3
SLP391M385E9P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP391M385E9P3, 390 µF kapasitanslı ve 385V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radyal yapıda tasarlanan bu komponent, snap-in kasa tipinde sunulmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışan cihazda 3000 saat ömrü bulunmaktadır. 851mOhm ESR değeri ile düşük frekans ve yüksek frekans ripple akım kapasiteleri sırasıyla 1.48A @ 120Hz ve 2.18A @ 20kHz'tir. ±20% kapasite toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 851mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.18 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V