SLP391M200A5P3
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP391M200A5P3
SLP391M200A5P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP391M200A5P3, 390 µF kapasitansa sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 510mOhm ESR değeri ile 120Hz'de, 1.98A ripple current kapasitesi 20kHz'de belirtilmiştir. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 510mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.98 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V