SLP331M450E9P3
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP331M450E9P3
SLP331M450E9P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP331M450E9P3, 330 µF kapasitanslı, 450V nominal gerilim ile çalışan radial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C'de) özelliklerine sahiptir. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. 120 Hz'de 1.45 A, 20 kHz'de 2.13 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. 1.005 Ohm ESR değeri ile güç kayıpları minimize edilmiştir. -25°C ile +105°C çalışma sıcaklık aralığında genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve decouple devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.005Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.13 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V