SLP331M420E4P3
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SLP331M420E4P3
SLP331M420E4P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP331M420E4P3, 330µF kapasitans değerine ve 420V rated voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasındaki işletme sıcaklık aralığında güvenilir çalışma sağlar. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C'de) özellikleriyle güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılabilir. 1.005Ω ESR değeri ve 2.19A ripple akım kapasitesi (20kHz'de) belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.005Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.19 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V