SLP331M400E5P3
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP331M400E5P3
SLP331M400E5P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP331M400E5P3, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400 V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can - Snap-In paket tipiyle donanmış olup, through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 1.005 Ohm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat yaşam süresi sunar. Güç kaynakları, filtreler ve enerjinin depolanması gereken elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.005Ohm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V