SLP331M315E3P3
CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP331M315E3P3
SLP331M315E3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP331M315E3P3, 330 µF kapasitansı ve 315V anma gerilimi ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans içinde, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür garantisi sağlar. 1.005 Ohm ESR değeri ve 1.33 A (120 Hz) ile 1.96 A (20 kHz) ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through hole montaj tipi ile PCB üzerine direkt monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.005Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.96 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V