SLP331M315A9P3
CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP331M315A9P3
SLP331M315A9P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP331M315A9P3, 330µF kapasitanslı, 315V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türüne sahip bu bileşen, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 120Hz'de 1.005Ω ESR değerine ve 1.33A düşük frekans ripple akımına (120Hz) sahiptir. 20kHz'de 1.96A yüksek frekans ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi yerlerde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.005Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.96 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V