SLP331M220C1P3
CAP ALUM 330UF 20% 220V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP331M220C1P3
SLP331M220C1P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP331M220C1P3, 330µF kapasitanslı 220V rated gerilimde çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa türü ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında güvenli şekilde işletilir. 3000 saat ömür garantisine ve ±20% toleransa sahiptir. 120Hz'de 603mOhm ESR değeri ile 1.25A düşük frekans ve 20kHz'de 1.84A yüksek frekans ripple akımını destekler. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolamada kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 603mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.84 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V