SLP272M080A4P3
CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP272M080A4P3
SLP272M080A4P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP272M080A4P3, 2700 µF kapasitansı ve 80V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış radyal, snap-in kasa tipinde bir komponenttir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 123mOhm olup, 20kHz'de 2.99A ve 120Hz'de 2.39A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtering ve energy storage çalışmalarında kullanılan bu komponent, ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 123mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.99 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.39 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V