SLP271M420H3P3
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP271M420H3P3
SLP271M420H3P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP271M420H3P3, 270 µF kapasitanslı, 420V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Snap-In kasa tipi ile Through Hole montajına uygun olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür süresine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 1.229Ω, ripple akımı kapasitesi 20kHz'de 1.79A, 120Hz'de ise 1.22A'dir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Güç kaynakları, konvertörler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılan endüstriyel grade kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.229Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.79 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V