SLP271M385E7P3
CAP ALUM 270UF 20% 385V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SLP271M385E7P3
SLP271M385E7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP271M385E7P3, 270 µF kapasitansı ve 385 V rated voltajı ile tasarlanan radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 1.229 Ohm ESR değeri ve 1.14 A (120 Hz) ile 1.68 A (20 kHz) ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve industrial kontrolü gibi alanlarda kullanılır. Snap-In kutuya yerleştirilmiş tasarımı sayesinde kolay montaj ve bakım imkanı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.229Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.68 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.14 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V