SLP271M350C7P3
CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP271M350C7P3
SLP271M350C7P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP271M350C7P3, 270µF kapasitanslı ve 350V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 1.229Ohm ESR değeri ve 1.18A ripple current özelliği ile düşük frekans uygulamalarında, 20kHz'de 1.73A ripple current ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel ekipmanlar ve tüketici elektroniği cihazlarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.229Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.73 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V