SLP271M315A4P3
CAP ALUM 270UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP271M315A4P3
SLP271M315A4P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP271M315A4P3, 270 µF kapasitansa ve 315V nominal gerilime sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile ürün, -25°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi ile tasarlanmıştır. ESR değeri 120Hz'de 1.229Ω olup, 20kHz'de 1.71A ve 120Hz'de 1.16A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemi bölümleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.229Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.71 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.16 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V