SLP271M250A5P3
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP271M250A5P3
SLP271M250A5P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP271M250A5P3, 270 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through hole montajına uygun radyal can tipi paket ile sağlanan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına toleranstır. 105°C'de 3000 saat ömür göz önüne alındığında, sürücü devreleri, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ve 737mOhm ESR değerleri ile güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 737mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V