SLP221M450E5P3
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP221M450E5P
SLP221M450E5P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP221M450E5P3, 220 µF kapasitansı ile 450V derecelendirilmiş bir radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In paket tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığında güvenli bir şekilde çalışır. 105°C'de 3000 saatlik ömür ömür özellikleri ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, 120 Hz'de 1.12 A ve 20 kHz'de 1.65 A ripple akım kapasitesine sahiptir. 1.508 Ohm ESR değeri ile güç kaynakları, güç dönüştürücüleri ve genel filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.508Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V