SLP153M016C5P3
CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP153M016C5P3
SLP153M016C5P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP153M016C5P3, 15000µF kapasitansa ve 16V nominal gerilime sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 44mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. 120Hz'de 3.25A ve 20kHz'de 4.06A ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı devre bölümleri, filtreleme uygulamaları ve enerji depolama sistemlerinde tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole montaj tipi, endüstriyel ve consumer elektronik uygulamalarına uygunluk sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 44mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.06 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V