SLP153M010C1P3
CAP ALUM 15000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP153M010C1P3
SLP153M010C1P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP153M010C1P3, 15000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa ve snap-in radial metal kasa paketlemesine sahiptir. 3000 saat ömür ürününün 105°C'de çalışmasına müsaittir. ESR değeri 120Hz'de 49mOhm olup, maksimum ripple akımı 20kHz'de 2.88A'dir. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında enerji depolama, güç kaynağı filtreleme ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.88 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V