SLP151M450A4P3
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP151M450A4P3
SLP151M450A4P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP151M450A4P3, 150 µF kapasitansa ve 450 V nominal gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans değeriyle standart endüstriyel uygulamalarda kullanılmaktadır. 120 Hz'de 880 mA ve 20 kHz'de 1.29 A ripple akımı taşıyabilme kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı güç kaynağı, ses sistemleri, motor kontrol devresi ve filtrele uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.212Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.29 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V