SLP151M350C3P3
CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP151M350C3P3
SLP151M350C3P3 Hakkında
SLP151M350C3P3, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 150µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay yerleştirilebilir. -25°C ile +105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 3000 saat ömür süresine (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ve 2.212Ω ESR değeri ile güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. 120Hz'de 830mA ve 20kHz'de 1.22A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.212Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.22 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V