SLP122M160C9P3
CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP122M160C9P3
SLP122M160C9P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP122M160C9P3, 1200µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated gerilime ve ±20% toleransa ile tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ve radial can-snap-in kasa tipine sahip bu kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisi ile sunulmaktadır. 120Hz'de 2.62A ve 20kHz'de 3.85A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 166mOhm olup, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.85 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V