SLP103M063H4P3
CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP103M063H4P3
SLP103M063H4P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP103M063H4P3, 10000µF kapasitansa ve 63V nominal gerilime sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 40mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük empedans sunarak, yüksek ripple akım kapasitesine (4.89A @ 120Hz, 6.11A @ 20kHz) sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saat yaşam süresine garanti edilmiştir. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. Lojistik durum: Obsolete.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.11 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.89 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V