SLP102M200C9P3
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
SLP102M200C9P3
SLP102M200C9P3 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SLP102M200C9P3, 1000µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile Through Hole montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 199mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında stabil performans gösterir. 105°C'de 3000 saat yaşam süresi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ile elektrik devrelerinde gerilim düzenlemesi ve enerji depolaması gereken endüstriyel ve tüketici elektronikleri uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V