SLOA230TR
AC OUTPUT MODULE 1A
Üretici
Weidmuller
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
SLOA230TR
SLOA230TR Hakkında
SLOA230TR, Weidmuller tarafından üretilen G5 stilinde AC çıkış modülüdür. 230VAC giriş voltajında çalışan bu bileşen, 0-240VAC aralığında 1A çıkış sağlar. Hold down screw (tutma vidası) ve status LED özellikleriyle donatılmıştır. G/Ö (Giriş/Çıkış) röle modülleri, endüstriyel kontrol sistemlerinde, PLC uygulamalarında ve otomasyon panolerinde AC yüklerinin kontrolünü sağlamak için kullanılır. Siyah renkteki kasa, standart DIN ray montajına uyumludur. Lütfen bileşen kullanımdan önce güncel datasheet'i kontrol ediniz. Not: Bu ürün kullanımdan kaldırılmıştır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Color Black
Current - Output 1A
Features Hold Down Screw, Status LED(s)
Part Status Obsolete
Style G5
Type AC Output Module
Voltage - Input 230VAC
Voltage - Output 0 ~ 240VAC