SL5501300W
Seri / Aile Numarası
SL5501300W
SL5501300W Hakkında
SL5501300W, onsemi tarafından üretilen 5.3kV izolasyonlu optoizolatördür. Transistör çıkışlı ve base pini bulunan bu bileşen, elektrik olarak izole edilmiş devrelerde sinyallerin iletilmesi için kullanılır. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Single channel yapısıyla bir sinyalin iletilmesini sağlar. LED girişinde maksimum 100mA DC akımına dayanırken, transistör çıkışında 100mA çıkış akımı verir. 25% ile 400% arasında değişen Current Transfer Ratio ile çeşitli uygulamalara uyarlanabilir. Hızlı anahtarlama özelliği sayesinde (20µs açılış, 50µs kapanış) yüksek frekans uygulamalarında tercih edilir. İzole edilen devreler arasında gücü, sinyali veya dijital verileri güvenli şekilde iletmek gereken endüstriyel kontrol, motor sürücüleri ve güç elektronikleri uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 100°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Not: Ürün obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - DC Forward (If) (Max) 100 mA
Current - Output / Channel 100mA
Current Transfer Ratio (Max) 400% @ 10mA
Current Transfer Ratio (Min) 25% @ 10mA
Number of Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Vce Saturation (Max) 400mV
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.23V
Voltage - Isolation 5300Vrms
Voltage - Output (Max) 30V