SL23EP09ZC-1
IC BUFFER 220MHZ 9CH3.3V 16TSSOP
Paket/Kılıf
16-TSSOP
Seri / Aile Numarası
SL23EP09ZC
SL23EP09ZC-1 Hakkında
SL23EP09ZC-1, Skyworks Solutions tarafından üretilen 220MHz kapasiteli saat buffer entegre devresidir. 9 çıkışlı bu bileşen, LVCMOS çıkış standardı ile çalışır ve 1:9 giriş/çıkış oranında saat sinyalini dağıtır. 2.3V ile 3.6V arasında besleme voltajı ile çalışabilen bu IC, PLL ile bypass fonksiyonlarını desteklemektedir. 16 pinli TSSOP paketinde sunulan komponent, 0°C ile 70°C işletme sıcaklık aralığında kullanılabilir. Saat üretimi, dağıtımı ve frekans sentezi gerektiren dijital elektronik uygulamalarında, FPGA ve mikroişlemci tabanlı sistemlerde kullanılan bir saat buffering çözümüdür. (Obsolete - Teslim dışı ürün)
Differential - Input:Output No/No
Divider/Multiplier No/No
Frequency - Max 220MHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Ratio - Input:Output 1:9
Supplier Device Package 16-TSSOP
Voltage - Supply 2.3V ~ 3.6V