SL23EP09SC-1T
IC BUFFER 220MHZ 9CH 3.3V 16SOIC
Paket/Kılıf
16-SOIC
Seri / Aile Numarası
SL23EP09SC
SL23EP09SC-1T Hakkında
SL23EP09SC-1T, Skyworks Solutions tarafından üretilen 220MHz'e kadar çalışan saat buffer entegre devresidir. 9 çıkış kanalı ve 1:9 giriş-çıkış oranı ile tek bir saat sinyalini dokuz ayrı LVCMOS çıkışa dağıtmak için tasarlanmıştır. PLL ve bypass modları destekleyen bu komponent, 2.3V ile 3.6V arasında beslenebilir ve 0°C ile 70°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 16-pin SOIC paket ile yüzey montajlı uygulamalar için uygundur. Sistem saat dağıtımı, frekans senkronizasyonu ve zamanlama sinyal buffering uygulamalarında kullanılır.
Differential - Input:Output No/No
Divider/Multiplier No/No
Frequency - Max 220MHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Ratio - Input:Output 1:9
Supplier Device Package 16-SOIC
Voltage - Supply 2.3V ~ 3.6V