SL23EP05SC-1HT
IC BUFFER 220MHZ 5CH 3.3V 8SOIC
Paket/Kılıf
8-SOIC
Seri / Aile Numarası
SL23EP05SC
SL23EP05SC-1HT Hakkında
SL23EP05SC-1HT, Skyworks Solutions tarafından üretilen 5 kanallı saat buffer entegresi olup, giriş saat sinyalini 220MHz'e kadar frekanslarında işleyebilir. PLL ve frekans sentez yapısına sahip olması sayesinde giriş/çıkış oranı 1:5'tir. LVCMOS çıkış yapısı ile uyumlu olup 2.3V ile 3.6V arası beslenme voltajında çalışır. Surface mount 8-SOIC paketinde sunulan bu komponent, 0°C ile 70°C arasında çalışabilir. Elektronik sistemlerde saat dağıtım uygulamalarında, frekans çoğaltma gerekli olan devre tasarımlarında ve zamanlama sinyali işleme uygulamalarında kullanılır. Cihaz Obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Differential - Input:Output No/No
Divider/Multiplier Yes/Yes
Frequency - Max 220MHz
Input Clock
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Output LVCMOS
Part Status Obsolete
PLL Yes
Ratio - Input:Output 1:5
Supplier Device Package 8-SOIC
Voltage - Supply 2.3V ~ 3.6V