SKL20120
Seri / Aile Numarası
SKL20120
SKL20120 Hakkında
Celduc SKL20120, 16A yük akımı kapasitesine sahip katı hal rölesidır (SSR). 8-32V kontrol giriş voltajı ile çalışan bu SPST-NO (1 Form A) devre rölesinde, AC çıkış tipi ve zero cross özellikleri bulunmaktadır. 12V ile 280V arasındaki yük voltajlarında kullanılabilir. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilen 4-SIP paketinde sunulur. Endüstriyel otomasyon, sıcaklık kontrolü, aydınlatma sistemleri ve AC motor kontrolü uygulamalarında yaygın olarak kullanılan röle türüdür.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 16 A
Supplier Device Package 4-SIP
Voltage - Input 24VDC
Voltage - Load 12 V ~ 280 V