SKA220M025
CAP ALUM 22UF 20% 25V AXIAL
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
SKA220M025
SKA220M025 Hakkında
SKA220M025, WEC tarafından üretilen 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, axial through-hole montaj tipine sahiptir. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresine sahiptir. 10.05Ω ESR değeri ile 120Hz'de ve 58.3mA ripple current kapasitesi 1kHz'de bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme, zaman sabitleri ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır. Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10.05Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 58.3 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 53 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V