SKA100M100
CAP ALUM 10UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
SKA100M100
SKA100M100 Hakkında
SKA100M100, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 10 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. Axial konfigürasyonunda Through Hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi (85°C'de) sunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 11.79 Ohm'dur. İşletim sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. 120Hz'de 68 mA ve 1 kHz'de 78.2 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Bileşen obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11.79Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 78.2 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 68 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V