SK5150LHE3-TP
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS 150V
Paket/Kılıf
DO-214AB
Seri / Aile Numarası
SK5150LHE3
SK5150LHE3-TP Hakkında
SK5150LHE3-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 150V Schottky Barrier Rectifier diyotudur. 5A ortalama doğrultma akımı ve 870mV ön gerilim (5A'de) özellikleriyle düşük güç kaybı sağlar. Surface Mount DO-214AB (SMC) paketinde sunulan bu bileşen, hızlı recovery time'a (≤500ns) sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, şarj devreler ve anahtarlama güç kaynakları gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 100pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AB, SMC
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMC (DO-214AB)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 870 mV @ 5 A