SK4R7M250ST
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SK4R7M250ST
SK4R7M250ST Hakkında
SK4R7M250ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 4.7µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial montaj tipine sahip olan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garanti eder. 42.35Ohm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. 120Hz'de 45mA, 1kHz'de 63mA ripple akım kapasitesi bulunur. Güç kaynakları, filtre devreleri ve diğer genel amaçlı elektronik uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 42.35Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 63 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V