SK472M010ST
CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SK472M010ST
SK472M010ST Hakkında
SK472M010ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4700 µF kapasitans değeri ve 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile başlangıç devrelerinde, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında yer alır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 80mOhm @ 120Hz olup, düşük frekansta 1.8A, yüksek frekansta (1 kHz) 1.98A ripple akım yeteneğine sahiptir. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yöntemiyle monte edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.98 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V