SK470M400ST
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SK470M400ST
SK470M400ST Hakkında
SK470M400ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 47µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanan bu radyal bağlantılı komponenti, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama amaçlarında kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 120Hz'de 160mA ripple akımı kapasitesine ve 5.65Ohm ESR değerine sahiptir. Delikli montaj teknolojisi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.65Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V