SK470M063ST
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SK470M063ST
SK470M063ST Hakkında
SK470M063ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 47 µF kapasitans ve 63V rated voltage ile, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yapılır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 2.54Ohm ESR değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.54Ohm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V