SK3R3M350ST
CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SK3R3M350ST
SK3R3M350ST Hakkında
SK3R3M350ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 3.3 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial, can tipi paket içinde sunulan bu bileşen, through-hole montaj teknolojisiyle PCB'lere montajlanır. ±20% tolerans ve 80.42Ohm ESR değeri ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve dekouplaj uygulamalarında tercih edilir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip ve 2000 saatlik ömür garantisi 85°C'de sağlanır. 35 mA ripple current kapasitesi 120 Hz frekansında belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80.42Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V