SK3R3M200ST
CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SK3R3M200ST
SK3R3M200ST Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SK3R3M200ST, 3.3µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, silindirik kutu paketlemesi ile through-hole montaj tekniğine uygun olan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 60.32 Ohm ESR değeri, 120Hz'de düşük empedans karakteristiği sağlar. ±20% tolerans ile pazarlama elektronikleri, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60.32Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 49 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V