SK332M6R3ST
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SK332M6R3ST
SK332M6R3ST Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen SK332M6R3ST, 3300 µF kapasitansı ve 6.3V nominal gerilimi ile bir radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 100mOhm @ 120Hz ESR değeri ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır. 1.375 A @ 1kHz yüksek frekansta ve 1.25 A @ 120Hz düşük frekansta ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.375 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V