SK30100CD2-3G
Schottky Diode, D2PAK, 100V, 30A
Üretici
DComponents
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
SK30100CD2
SK30100CD2-3G Hakkında
SK30100CD2-3G, DComponents tarafından üretilen Schottky diyot, TO-263-3 (D²Pak) SMD paketinde yer alır. 100V ters kayma gerilimi ve 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu bileşen, 1 çift common cathode konfigürasyonunda tasarlanmıştır. 850mV maksimum ileri gerilime ve 500µA ters kaçak akımına sahiptir. -50°C ile 150°C arasında çalışabilir ve 200ns'den daha hızlı recovery time özellikleri vardır. Anahtarlama devreleri, AC/DC dönüştürücüler, güç kaynakları ve yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılan fast recovery Schottky diyottur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -50°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 15 A