SK103M6R3ST
CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
SK103M6R3ST
SK103M6R3ST Hakkında
SK103M6R3ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 10000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilime sahip bu radial, Through Hole tipi bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 50mOhm ESR değeri ile 120Hz frekansında düşük impedans sağlar. -40°C ile +85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığına ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 2.475A ripple akım kapasitesi (1kHz) ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.475 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V