SK101M063ST
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
SK101M063ST
SK101M063ST Hakkında
SK101M063ST, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 100µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial Through Hole montaj türüne sahip bu kondansatör, 1.19 Ohm ESR değeri ve 2000 saatlik yaşam süresi (-40°C ile 85°C arasında) sunmaktadır. -40°C'den 85°C'ye kadar çalışan bu bileşen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, şarj devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.19Ohm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V